Akciódús repülő játékok

Szűrés és rendezés

Ár Márka Minimum életkor
Szűrés

Repülős játékok: 17 termék

Stomp Rocket ULTRA

Stomp Rocket Stomp Rocket ULTRA

  • Gyerekjáték a felállítás
  • Puha hegyek
  • Elősegíti a mozgás iránti örömöt
7.673 Ft 8.080 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket EXTREME utántöltő

Stomp Rocket Stomp Rocket EXTREME utántöltő

  • Különösen könnyű
  • Praktikus pótalkatrész
  • Tartalom: 3 rakéta
4.292 Ft 4.770 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket Dueling

Stomp Rocket Dueling

  • Izgalmas párharcok
  • Mozgásra ösztönöz
  • Akár 60 m magasra is felrepül
7.607 Ft 8.460 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket Junior Glow

Stomp Rocket Junior Glow

  • Gyerekjáték a kezelése
  • Nincs szükség elemre
  • Akár 30 m magasra is felrepül
5.374 Ft 5.980 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Günther Repülő propelleres Twirly

Günther Repülő propelleres Twirly

  • Egyszerűen használható
  • „Spiel gut” díjjal kitüntetve
  • Indítófogantyúval
1.450 Ft 1.620 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket ULTRA utántöltő

Stomp Rocket Stomp Rocket ULTRA utántöltő

  • Különösen strapabíró
  • Rendkívül könnyű
  • Tartalom: 2 rakéta
3.582 Ft 3.980 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket Junior Glow utántöltő

Stomp Rocket Stomp Rocket Junior Glow utántöltő

  • Sötétben világít
  • Különösen könnyű műanyag
  • Tartalom: 3 rakéta
3.582 Ft 3.980 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket ULTRA LED

Stomp Rocket Stomp Rocket ULTRA LED

  • Szórakozás a kertben
  • Elősegíti a mozgást
  • Sötétben világít
7.673 Ft 8.080 Ft

Szállítás eddig: október 08.

STRATOS propelleres repülőgép gumimotorral

Günther STRATOS propelleres repülőgép gumimotorral

  • Akár 100 méterre is elrepül
  • Azonnal repülésre kész
  • Elemek nélkül működik
8.080 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Stomp Rocket ULTRA LED utántöltő

Stomp Rocket Stomp Rocket ULTRA LED utántöltő

  • Sötétben világít
  • Strapabíró és játéknak ellenálló
  • Tartalom: 2 rakéta
4.530 Ft 4.770 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Jr. Rocket Set, 8 Rockets

Stomp Rocket Jr. Rocket Set, 8 Rockets

  • Környezetbarát légnyomásos meghajtás
  • Lenyűgöző repülési magasság: akár 30 m
  • 8 színes habrakétával együtt
8.830 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Small Foot Cornhole és Sling Puck játék „Active”

Small Foot Cornhole és Sling Puck játék „Active”

  • 6 dobózsák
  • 6 játékkő
  • Méretek: 51 x 30 x 14 cm
12.681 Ft 14.190 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Small Foot Karikadobáló játék „Garden Buddies“

Small Foot Karikadobáló játék „Garden Buddies“

  • Beltéri és kültéri használatra alkalmas
  • Állatos, bájos design
  • Méret: 45 x 45 x 12 cm
7.269 Ft 8.080 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Toy Place Catch Ball

Toy Place Catch Ball

  • Aktív játék 2 személy számára
  • Tartozik hozzá 3 megfelelő játéklabda
  • Fejleszti a reakcióidőt és a koordinációt
1.620 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Esschert Design Gyerek karikadobó játék

Esschert Design Gyerek karikadobó játék

  • Készlet fa kereszttel és 5 gyűrűvel
  • Masszív fából készült
  • Mutatós ajándékdobozban
7.890 Ft

Szállítás eddig: október 08.

Toy Place Sky Catch Ball

Toy Place Sky Catch Ball

  • Fejleszti a koordinációt
  • Szórakozás kicsiknek és nagyoknak
  • Ideális a szabadban
1.990 Ft

Szállítás eddig: október 20.

Günther Pegasus bumeráng

Günther Pegasus bumeráng

  • Úszóképes
  • Stabil kialakítás
  • Németországban készült
1.990 Ft

Jelenleg nem elérhető